Jerzy Kowalski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2015
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2015
Gazeta Krakowska
Małopolskie środowisko piłkarskie wstrząsnęła wiadomość
o niespodziewanej śmierci
ŚP
Jerzego Kowalskiego
wiceprezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej,
powszechnie lubianego działacza,
wychowawcy młodzieży.
Był zawodnikiem Garbarni Kraków, Legii Warszawa, Skawinki;
od 1990 roku pełnił funkcję członka zarządu i kierownika I drużyny Garbarni.
Wybrany w 1993 roku na wiceprezesa Krakowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej
przez 22 lata pracował w tej roli dla dobra dyscypliny.
Był delegatem małopolskiego piłkarstwa na kolejne zjazdy Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 13 listopada 2015 r. mszą świętą o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Podgórskim w Krakowie.
Rodzinie oraz Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Zarząd oraz pracownicy
Małopolskiego Związku Piłki Nożnej
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l