Wanda Bekier-Pech
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.12.2016
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.12.2016
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem żegnamy naszą drogą Koleżankę
śp.
Wandę Bekier-Pech
nauczycielkę fizyki w IV LO w Katowicach.
Przez 45 lat pracy w naszej szkole dała się poznać jako wspaniały, charyzmatyczny pedagog.
Kochała ludzi, a zwłaszcza młodzież, za co była darzona powszechną sympatią.
Będzie nam Jej bardzo brakowało.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne IV LO w Katowicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l