Rodzinie zmarłego Jerzego Biernata
This was published in the following publications on 12.12.2015:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 12.12.2015:
Nowa Trybuna Opolska
W dniu 12 grudnia żegnamy dr n. med. Jerzego Biernata, twórcę Opolskiej Gastroenterologii, organizatora i pierwszego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu, wieloletniego Przewodniczącego Opolskiego Oddziału Towarzystwa Internistów Polskich, autora kilkudziesięciu prac naukowych, laureata nagrody naukowej I stopnia przyznawanej przez Ministra Zdrowia, odznaczonego Honorową Odznaką " Za zasługi dla Województwa Opolskiego". Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia. Okręgowa Rada Lekarska w Opolu.
End of content
No more pages to load