Andrzej Zabłocki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.11.2016
Gazeta Lubuska

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Andrzeja Zabłockiego
Burmistrza miasta i gminy Witnica
w latach 1990-2014.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy szczerego współczucia.

Marszałek Elżbieta Anna Polak
i Zarząd Województwa Lubuskiego

Przewodniczący Sejmiku Czesław Fiedorowicz
i Radni Województwa Lubuskiego

Plaża

Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Śp.
Andrzeja Zabłockiego
Burmistrza Witnicy 6-ciu kadencji,
Wieloletniego Członka Zarządu Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego,
Naszego Kolegi, oddanego całym sercem posłudze samorządowej.
Rodzinie, Przyjaciołom, Współpracownikom oraz wszystkim, których dotknęła Jego śmierć,
składamy
szczere wyrazy współczucia
Zarząd i Członkowie Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego

,,Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”
Z głębokim żalem przyjęłam wiadomość o śmierci

śp.

Andrzeja Zabłockiego

wieloletniego Burmistrza Witnicy,
człowieka całkowicie oddanego swojej Małej Ojczyźnie.

Wyrazy najgłębszego współczucia
Żonie, Córkom i Najbliższym

składa
Krystyna Sibińska
Poseł na Sejm RP

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie oraz Bliskim
Andrzeja Zabłockiego
Burmistrza Miasta i Gminy Witnica w latach 1990-2014,
wieloletniego Członka Zarządu Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
składają Zarząd i Członkowie Zrzeszeni w Stowarzyszeniu Gmin Polskich Euroregionu "Pro Europa Viadrina" oraz pracownicy biura

Rodzinie i Bliskim

wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy

z powodu śmierci

Andrzeja Zabłockiego

składają

Burmistrz Miasta i Gminy Witnica Dariusz Jaworski oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Witnica wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Witnicy Agnieszką Pundyk

oraz Radnymi Rady Miejskiej w Witnicy

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Burmistrza Gminy Witnica w latach 1990-2014, wspaniałego gospodarza i doświadczonego samorządowca

Andrzeja Zabłockiego

naszego Przyjaciela i patrona wielu działań.

Składamy wyrazy szczego współczucia
Żonie oraz najbliższej Rodzinie
Członkowie i sympatycy Ruchu Obywatelskiego

Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje

29 października 2016 r. odszedł od nas niespodziewanie

Andrzej Zabłocki
Wieloletni samorządowiec i Burmistrz Witnicy,
wspaniały człowiek i przyjaciel.
Tak trudno uwierzyć w to, że już się nie zobaczymy.

Do zobaczenia w lepszym świecie.

Władysław Komarnicki
Senator RP

„Jak trudno jest żegnać kogoś,
kto jeszcze mógł być z nami”

Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ANDRZEJA ZABŁOCKIEGO

naszego Kolegi Samorządowca

Rodzinie i bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Radni, Wójt i pracownicy Urzędu Gminy Bogdaniec

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czuwaj Panie Burmistrzu nad swoją gminą tam w niebie. Spoczywaj w spokoju. Mieszkańcy Sosen. (*)


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Izabela


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Michał Frąckowiak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KRYSTYNA


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy głębokiego współczucia żonie i córką po stracie tak wspaniałego człowieka jakim był nasz burmistrz śp.Andrzej Zabłocki składa Witniczanka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wojtek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bożena Elżbieta Rejszel(​Staszko)


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z wielkim zaskoczeniem i smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci mojego kolegi z lat szkolnych. Wyrazy współczucia rodzinie, koleżanka z Technikum Drogowego, Ela.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Renata Rasmussen


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ewa Bogucka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
urszula czerniecka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wyrazy współczucia Lubuszanka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Burmistrzu (*)


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wróbel Paweł


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Natalia Suchecka-​Chaber. [*]


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia