Zbigniew Skrzypczak

This was published in the following publications on 21.08.2015:
Głos Wielkopolski

W daleką podróż zabrał Cię Bóg
jedną nadzieję nam dając,
że kiedyś przekroczą też Niebios próg Ci,
którzy tu w bólu zostają...

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 19 sierpnia 2015 roku
odszedł od nas nagle i zbyt szybko

nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś,
Teść, Syn, Zięć, Szwagier i Wujek

چP
ZBIGNIEW SKRZYPCZAK

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
w sobotę 22 sierpnia o godz. 10.30
w kościele pw. św. Stanisława Kostki na Winiarach.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00
na cmentarzu w Naramowicach.

W głębokim smutku pogrążona

Żona z Dziećmi i Rodziną

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wspomnienia...ten czas, te chwile... To dużo czy niewiele? Aż tyle czy tylko tyle?...:(

z.


4yrs

Image chosen by user
To już pięć lat Przyjacielu, jak Cię nie ma. Spoczywaj w spokoju.

Sylwek i Ania


5yrs

Image chosen by user
Dzisiaj jest kolejna rocznica najgorszego dnia w moim życiu... Tak mi Ciebie brakuje Tato, ale wiem, że jesteś zawsze obok, kocham Cię Tatko, zawsze będę, Monia

Monika


5yrs

Bardzo tęsknię Tatku...

Monia


6yrs

Image chosen by user
wciąż nie wierzę a to już dwa lata :( dłuuugie dwa lata bez Ciebie...


8yrs

Image chosen by user
kocham Cię Tatku...M.


9yrs

Image chosen by user
chciałabym iść, choć przez sen, ku Tobie... w Twe kochane ręce obie...


9yrs

Image chosen by user
Na zawsze...


10yrs

Image chosen by user
Minelo juz 10 miesiecy a ja wciaz czekam z nadzieja, ze za chwile wrocisz,,,,


10yrs

Image chosen by user
Caly czas szukam sposobu na Twoj powrot.... tylko to takie nierealne teraz to moja droga musi isc w Twoja strone.... Nadal nie wierze ze odszedles :'(


10yrs

Image chosen by user
Jest mi strasznie zle.... lzy leja sie jak wodospad... nigdy nie przestane cierpiec :'(


10yrs

Image chosen by user
Jak ciezko na sercu w taki dzien... nie ma Cie ... nie wrocisz... cierpie....​tesknie.... kocham calym moim rozdartm i placzacym sercem ♡


10yrs

Image chosen by user
Tęsknię


10yrs

Image chosen by user
Dwa miesiace dopiero i juz ... tak ciezko tak zle.... nie potrafie sie pogodzic tak bardzo bym chciala zebys wrocil.... Tatku czy Ty wiesz jak mi Ciebie brakuje? ♡


10yrs

Image chosen by user
Kolejna swieczka dla Ciebie... i kolejny dzien z rozdartym sercem... kocham tesknie placze.... ♡♡♡


10yrs

Image chosen by user
Im wiecej czasu mija tym wieksza jest moja tesknota.... dlaczego nie wracasz...? Dlaczego odszedles... Tatku nasz kochany ♡


10yrs

Image chosen by user
Kocham Cie ....tesknie ....


10yrs

Image chosen by user
Jak to ciezko uwierzyc ze Twoje serduszko stanelo a oczy zamknely sie na wieki... Tak ciezko pogodzic sie z tym ze nie ma Cie Tatku z Nami...


10yrs

Image chosen by user
Caly miesiac.... dzis peknie mi serce poraz kolejny....​pojechales w daleka podroz ... tak boli ze juz nie wrocisz... Kocham Cie i nigdy nie przestane Kaczusia...


10yrs

Image chosen by user
Zbyszku to już miesiąc jak pozostajesz w naszych wspomnieniac​h Janusz i Ola


10yrs

Image chosen by user
Czwarty tydzien bez Ciebie.... :'( tesknota rozdziera mi.serce....


10yrs

Image chosen by user
Tak zle bez Ciebie...


10yrs

Image chosen by user
...


10yrs

Image chosen by user
To juz trzy tygodnie bez Ciebie....


10yrs

End of content

No more pages to load