Alfred Mrohs
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2017
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2017
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem żegnamy
śp. Alfreda Mrohs
wieloletniego działacza na rzecz lokalnej społeczności
Radnego Rady Miejskiej I, II i III kadencji,
Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej III kadencji.
Pogrążonej w żałobie Rodzinie i Bliskim
składamy szczere wyrazy współczucia.
Przewodnicząca Rady Miejskiej
Gabriela Puzik,
Burmistrz Strzelec Opolskich
Tadeusz Goc
oraz
Radni Rady Miejskiej
w Strzelcach Opolskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia