Elżbieta Siembab
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2009
Gazeta Pomorska
Żyłaś dla nas i dla innych Kochaliśmy Cię wszyscy i kochać będziemy Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 24 marca 2009 r. odeszła od nas po długiej i ciężkiej chorobie moja najdroższa Żona i nasza kochana Mamusia śp. Elżbieta Siembab lat 42 Pogrzeb będzie poprzedzony mszą św. która zostanie odprawiona w dniu 28.03.2009 r. o godz. 12.00 w kościele na Wzgórzu Kalwaryjskim w Pakości. Pogrążony w smutku MĄŻ z DZIEĆMI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marek siembab
17 l
Lidia Grzelak
17 l