Dorota Pawlak z domu Bajda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2015
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2015
Gazeta Lubuska
" Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że 19 września 2015r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarła w wieku 57 lat moja kochana Żona nasza Mama Córka, Babcia, Bratowa i Ciocia śp. Dorota Pawlak z domu Bajda Pogrzeb odbędzie się w dniu 24 września 2015r. o godz. 11:10 na cmentarzu (starym) w Zielonej Górze. Wystawienie w kaplicy o godz. 10:40. Pogrążona w żałobie rodzina. Msza Św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona 23 września 2015r. o godz. 18:00 w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l