Leszek Włodarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2015
Chodzieżanin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2015
Chodzieżanin
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Leszka Włodarczyka
byłego Dyrektora Rejonu Energetycznego w Chodzieży
Rodzinie Zmarłego
szczere wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy ENEA w Chodzieży
Serdeczne podziękowania
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym
i wszystkim tym, którzy razem z nami
pożegnali
naszego kochanego Męża, Ojca, Dziadka
śp. Leszka Włodarczyka
Dziękujemy za okazane współczucie, modlitwę, zamówione msze święte, złożone wieńce i kwiaty.
Dziękujemy za serce, jakie nam w tym czasie okazaliście.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l