Tadeusza Kołodzieja
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2015
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Kołodzieja
wieloletniego pracownika
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego
w Poznaniu
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako człowiek wielkiego serca i wyjątkowej życzliwości.
Łączymy się w żałobie z całą Rodziną.
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia