Jadwiga Badera
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2016
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2016
Nowosci
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 28.02.2016 r., zmarła
śp. Jadwiga Badera
emerytowany, długoletni pracownik byłego Okręgowego Zarządu Lasów Państwowych w Toruniu.
Rodzinie Zmarłej najszczersze wyrazy współczucia składają Dyrektor i Pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia