Zdzisław Janczura
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.05.2016
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.05.2016
Gazeta Lubuska
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” Ks. Jan Twardowski Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy śp. Zdzisława Janczurę Byłego Burmistrza Świebodzina w latach 1990-1992. Pierwszego Burmistrza samorządowego, zasłużonego w rozwoju Gminy Świebodzin. Wyrazy największego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Burmistrz Świebodzina Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Bekisz Tomasz Olesiak oraz współpracownicy Rada Miejska w Świebodzinie
rzyjaciołom, sąsiadom, burmistrzowi Dariuszowi Bekiszowi, staroście świebodzińskiemu Zbigniewowi Szumskiemu i wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze ŚP. Zdzisława Janczury podziękowania składa Anna z rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l