Marek Topolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2016
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2016
Gazeta Wrocławska
Z żalem pragniemy pożegnać
Marka Topolskiego
długoletniego pracownika Oddziału Wrocławskiego Instytutu Elektrotechniki.
Wybitnego fachowca w zakresie Elektrotechnologii.
Niezmiernie życzliwego i uczynnego człowieka, dobrego kolegę.
Wyrazy najgłębszego żalu i współczucia
Rodzinie
składają Dyrekcja i Pracownicy Instytutu Elektrotechniki we Wrocławiu
Msza święta i pogrzeb odbędą się w dniu 30.06.2016 r. o godz. 11.00
na cmentarzu przy ul. Smętnej we Wrocławiu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l