Eugenia Sobisiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2016
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
Eugenii Sobisiak
Osoby wielkiego serca, życzliwej ludziom.
Długoletniej księgowej Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Koleżanki i Koledzy
z Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Ś+p
Eugenię Sobisiak
wieloletnią księgową Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
W Zmarłej tracimy Przyjaciela, osobę pełną radości życia, która przez wiele lat swoją fachową i oddaną pracą wspierała działalność Towarzystwa.
Koleżanki i Koledzy z Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
10 l