Anna Jasińska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2015
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 listopada 2015 roku odeszła od nas kochana Córka, Mama, Siostra i Ciocia śp Anna Jasińska. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 20 listopada 2015 roku, o godzinie 11:30 w Kościele w Łęknie, po mszy kondukt uda się na cmentarz w Parnowie. Pogrążona w smutku Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 listopada 2015 roku odeszła od nas kochana Córka, Mama, Siostra i Ciocia śp Anna Jasińska. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 20 listopada 2015 roku, o godzinie 11:30 w Kościele w Łęknie, po mszy kondukt uda się na cmentarz w Parnowie. Pogrążona w smutku Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak ptak w niebo odleciałaś, na skrzydłach złotych marzeń, Pozostawiając po sobie smutek i pustkę, Twój ślad w naszych sercach, na zawsze niezapomniany. Wiatr opadł, cichość zapanowała, Tam, gdzie twój krok raz brzmiał, Lecz Twoja obecność w sercu zawsze trwała, Nie odejdziesz, bo tam zawsze pozostaniesz.

aneta


7 mies.

Czas spedzone w Dobrym razem z toba to najmilsze chwile w moim zyciu

aneta


7 mies.

wieczne odpoczywanie

aneta


1 r

Zaopiekuj sie moim synkiem

aneta


1 r

pamietam,znowu mi sie snilas jak za dawnych czasow

aneta


2 l

tylko to

aneta


2 l

Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają… Są osoby raz poznane i nigdy niezapomniane…

aneta


2 l

Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy - wciąż się modlimy

aneta stempska


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
nie zaluj

anesia


3 l

zyjemy tak dlugo jak pamietamy o sobie.A ja bede pamietac o tobie

aneta


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych pozostają.

aneta


3 l

to ja

aneta stempsks


3 l

PAMIĘTAM!!

Aneta Stempska


4 l

Dla Ciebie

Aneta Stempska


4 l

Pamiętam. Śniłaś mi się!!

Aneta Stempska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak cudnie pachną jaśminy

Aneta Stempska


5 l

Aniu nie zapomniałam o Tobie

Aneta Stempska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietam

Aneta Stempska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak cudnie pachna jasminy?!!

aneta stempska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pamietam o Tobie!

aneta stempska


7 l

nasza piosenka

aneta stempska


7 l

W Listopadowej Zadumie, Refleksji, Zamyśleniu, Nostalgii Gdy ucieka nam Doczesność, I kartki szybko spadających jesiennych Dni, Gdy życie staje się pyłkiem, Nic nie znaczącym słowem na bezkresnym wietrze Wieczności, Gdy Zegary Czasu pędzą jak szalone Ogarnia mnie Cisza, która staje się Wielkim Krzykiem ! Przychodzi wtedy Twoja Pamięci Wielka Postać, I biegnie Refleksja tak mocno przeze mnie Utęskniona. Zaprasza mnie do siebie Schodami Wspomnień Anielskiego Żywota, I przywraca Pamięć tych, których już nie ma ! Spoglądam w swoją Przeszłość, tak wiele im zawdzięczam,I biegnę w korytarz Wspomnień, w odległe Przeszłości Zegary Czasu - jesteście ze mną, i teraz w tej Listopadowej Zadumie. Jesteście, i będziecie już ze mną zawsze w tej Doczesności, i w przyszłym życiu, bo moja Pamięć o was w mym sercu nie umrze, i stale będzie bić, i płynąć w niej przeogromny Wodospad Wdzięczności Czasu.

aneta stempska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
aniu zawsze z toba aneta

aneta stempska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu ty wiesz wszystko o wszystkim

aneta stempska


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia