Wiktoria Małolepszy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2016
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2016
Dziennik Polski
W dniu 15 stycznia 2016 roku odeszła
ś†p
Pani
WIKTORIA MAŁOLEPSZY
Wieloletni Pracownik Akademii Medycznej,
a następnie Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.
Nasza Koleżanka, dobry Człowiek, o niezwykłej kulturze osobistej,
zawsze życzliwa, uśmiechnięta i pomocna,
dyskretnie wprowadzająca w arkana sztuki urzędniczej kolejne pokolenia.
Po przejściu na emeryturę kontynuowałyśmy naszą znajomość
poprzez spotkania, później telefonicznie,
będzie nam tego brakowało,
Droga Pani Wiktorio.
Bliskim
szczere słowa otuchy.
Koleżanki
z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Collegium Medicum
Z głębokim żalem informujemy,
że w dniu 15 stycznia 2016 roku
zmarła
WIKTORIA MAŁOLEPSZY
Wieloletni pracownik Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika
a następnie
Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.
W ostatnich latach zatrudniona w Sekretariacie Uczelni.
Członek Związku Sybiraków.
Ofiara represji okresu wojennego i powojennego.
Rodzinie Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
ds. Collegium Medicum
oraz
społeczność akademicka
„Pozostaje nam wiara, że z czasem głęboki smutek
przekształci się w życzliwe wspomnienie o tym,
że była jasną częścią naszego życia”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 stycznia 2016 roku,
po długiej i ciężkiej chorobie, przeżywszy lat 79,
odeszła od nas na zawsze
ś†p
WIKTORIA MAŁOLEPSZY
Najukochańsza Mamusia, Teściowa i Babcia
Wspaniały i szlachetny Człowiek, Sybiraczka,
długoletni Pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
Msza święta przy Zmarłej odprawiona zostanie
w czwartek dnia 21 stycznia 2016 r. o godzinie 11.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążeni w żalu
Córka, Zięć i Wnuk
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia