Jakub Maik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2016
Głos Wielkopolski

Wszystkim, którzy uczestniczyli w pogrzebie
naszego Syna

ś+p
dr. n. med. JAKUBA MAIKA
chirurga

oraz okazali nam pomoc, morze współczucia i trwali w modlitwie,
składamy serdeczne podziękowania.

Rodzice, Rodzeństwo, Matka Chrzestna

Plaża
<p>Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy,<br />że w dniu 9 marca 2016 roku odszedł od nas do Pana<br />ukochany i najlepszy Mąż i Tatuś, Zięć, Szwagier, Wujek</p>
<h5><strong>Ś+P </strong><br /><strong>Jakub Maik</strong></h5>
<p>Wierzymy, że Dobry Bóg powołał Go w najlepszym dla Niego momencie.<br />Jezu, ufamy Tobie.</p>
<p>Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie dnia 12 marca 2016 roku o godz. 13.00<br />w kościele pw. św. Józefa w Puszczykowie przy ul. Dworcowej.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00<br />na cmentarzu w Puszczykowie.</p>
<p>W smutku pogrążona<br />Rodzina</p>

Dnia 9 marca 2016 r. Bóg powołał do Siebie
naszego Syna i ukochanego Brata

Ś+P
dr. Jakuba Maika
lat 37

Pogodzeni z wolą Bożą zapraszamy do udziału w ceremonii pogrzebowej
w dniu 12 marca 2016 roku o godz. 14.00 na cmentarzu w Puszczykowie.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 13.00
w kościele pw. św. Józefa w Puszczykowie przy ul. Dworcowej.

Rodzice i Rodzeństwo

Z poczuciem ogromnej straty
przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu

Doktora
Jakuba Maika

Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.

Przyjaciele z Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala im. Józefa Strusia w Poznaniu

Z ogromnym żalem żegnamy

dr. med. Jakuba Maika

specjalistę chirurga,
wieloletniego członka naszego Towarzystwa.

Zarząd i członkowie
oddziału wielkopolskiego
Towarzystwa Chirurgów Polskich

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Jakuba Maika

Wyrazy współczucia

Rodzinie i Bliskim

składają
koledzy i koleżanki z Kliniki Urologii

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Dr n. med.
Jakuba Maika

wykładowcy w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.


Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie dnia 12 marca 2016 roku o godz. 13.00
w kościele pw. św. Józefa w Puszczykowie przy ul. Dworcowej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00
na cmentarzu w Puszczykowie.

Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy najgłębszego współczucia

Rektor i Senat, Dziekani i Rady Wydziałów: Nauk o Zdrowiu, Lekarskiego I, Lekarskiego II i Farmaceutycznego,
Dyrekcja i Pracownicy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

„Gdy nie można zrozumieć sensu przedwczesnej śmierci,
trzeba weń uwierzyć”.
Fiodor Dostojewski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w wieku 38 lat, nagle i przedwcześnie odszedł

dr nauk med.
Jakub Maik

Chirurg Oddziału Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej
Szpitala im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Życzliwy Człowiek.
Pogodny lekarz z empatią dla chorych.

Drogi Kubo, będzie nam Ciebie brakowało.

Doskonaląc się w niebiańskiej chirurgii,
dbaj nadal o Twoich ziemskich pacjentów…

Rodzinie i Bliskim

serdeczne wyrazy współczucia
składają

Dyrekcja i Pracownicy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu

W dniu 9 marca 2016 roku, odszedł od nas nagle,
świetny chirurg i wspaniały Kolega

dr n. med. Jakub Maik

Odszedłeś od nas zbyt wcześnie.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Przyjaciele
z Kliniki Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kuba, to już tyle lat...

Ewa i Grzegorz


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kuba, pamiętamy...

Ewa i Grześ


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kuba, pamiętamy...

ESS


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknie za Tobą Tato ale jest dobrze, widzę że układasz mi i mojej rodzinie dobre życie i opiekujesz się z góry ❤️

Jagoda


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kuba... Ech...

Kolega z V LO


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek...

JB


4 l

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Maciej Gajowski


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kocham Cię, Tatusiu! Byłeś najwspanialszy na świecie. Pomagasz nam ogromnie, pomagaj nam dalej. Te słowa poniżej są tak bardzo ważne i ja wiem, Tato, że tak dużo osób o Tobie pamięta. I ciągle spotykam osoby, które Cię znają. Które wydają się powalone na ziemię, gdy słyszą, że tak, to mój tata. Że nie żyje. Zna Cię, Tato, tak wiele osób, bo tak wielu ludziom pomagałeś.. I dzięki Tobie mogę być wartościowym, dobrym człowiekiem.

Ania


7 l

<p>Kocham Cię, Tatusiu... Dziękuję Ci, że nas wspierasz. Jesteś najlepszy. My jeszcze się spotkamy. Do zobaczenia, Tatusiu ️

Ania ❤️❤️❤️


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kuba powracasz w moich snach i chcesz mi coś przekazać. Zawsze będę o Tobie pamiętać. Koleżanka z klasy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wujku nie zapomnę cie pamiętaj o nas


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały człowiek. Zawsze na luzie spokoju z usmiechem i wiara w to co robil .Uratował życie mojemu ojcu . Brak mi słów


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bożena Nowicka z dziećmi.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Urszula Chmura


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bożena Nowicka z dziećmi.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Alicja Majewska z UMP, jestem bardzo zaskoczona. Serdeczne wspołczucie


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
rzetelny i przyjazny lekarz :(


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zarazales Swoim optymizmem i tak wiele dawalales od siebie, teraz My coś zrobimy pamiętając i modląc za Ciebie. Boże daj siłę Rodzinie. Jezu ufam Tobie Agnieszka K.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Joanna Ratajczak z rodzina


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Genialny lekarz z darem i chęcią do nauczania studentów. Niezmiernie szkoda, ogromna strata. Panu doktorowi już raz udało oszukać się śmierć, szkoda że nie udało się i tym razem. Kondolencje dla całej rodziny Była studentka


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kuba pamiętamy.. nie sposób o Tobie zapomnieć.. Jesteś wciaz fantastyczny​m czlowiekiem Do zobaczenia tam gdzieś po lepszej stronie życia. Studenci Lekarski 2005-2011


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cały czas myślę o Tobie i Twojej rodzinie. Tak mi żal, że los tak okrutnie Was potraktował. Asia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Marta Masiak


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia