Helena Kęszycka - Deskur
This was published in the following publications on 14.04.2016:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 14.04.2016:
Dziennik Polski
„Odeszłaś cicho bez pożegnania,
Jakbyś nie chciała swym odejściem smucić...”
Ks. Jan Twardowski
Z wielkim żalem żegnamy naszą Koleżankę
lek. med.
HELENĘ KĘSZYCKĄ-DESKUR
wieloletniego Kierownika Poradni Okulistycznej
Centrum Medycyny Profilaktycznej,
oddanego chorym lekarza.
Osobę sumienną i wrażliwą, na której zawsze można było polegać.
Nie zapomnimy tej subtelności, delikatności i kultury osobistej,
która była zawsze dla nas wzorem.
Koleżanki i Koledzy
z Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o.
Rodzinie i Bliskim Pani Doktor
serdeczne wyrazy współczucia.
End of content
No more pages to load
10yrs