Wojciech Urbaniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2015
Głos Wielkopolski

Nic nie wypełni pustki...

Naszym Przyjaciołom
Łucji, Januszowi i Mateuszowi
wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy
z powodu tragicznej śmierci
Syna i Brata
ś+p
Wojtka
składają
Ewa i Heniu
z Piotrem

Plaża

Z ogromnym bólem zawiadamiamy,
że dnia 1 sierpnia 2015 roku zmarł
nasz kochany Wnuk, Bratanek i Kuzyn
Ś+P
Wojciech Urbaniak
W smutku pogrążona
Babcia
Ciocia Irka z Rodziną
Ciocia Gosia z Rodziną

Z wielkim żalem żegnamy
Wojciecha Urbaniaka
wspaniałego Kolegę i Przyjaciela.
Trudno jest nam znaleźć słowa wyrażające smutek związany z Jego odejściem,
jedno jest pewne: Wojtku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Pracownicy Merlin.pl

Głęboko poruszeni
niespodziewanym odejściem
Waszego Syna i Brata
śp.
Wojciecha Urbaniaka
łączymy się z Wami w bólu i żalu.
Łucji, Januszowi i Mateuszowi
składamy najszczersze kondolencje.
Grażyna i Andrzej

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci i sercach żywych”
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,

że 1 sierpnia 2015 r. odszedł od nas
ś+p
Wojciech Urbaniak
Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, chętny do pomocy,
wspaniały, młody Człowiek.
Msza święta w intencji Wojtka

odbędzie się w piątek 7 sierpnia 2015 r. o godz. 11.00

na cmentarzu w Suchym Lesie przy ul. Borówkowej.
Pogrążone w żalu
rodziny Kuśnierkiewiczów i Jurków

Z wielkim żalem żegnamy
Wojciecha Urbaniaka
Pracownika spółki Merlin.pl
Rodzinie i Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia
Przewodniczący Rady Nadzorczej, Zarząd oraz Pracownicy Merlin.pl

Nie umiera ten, kto trwa
w pamięci żywych...
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
Wojtusia Urbaniaka
Rodzinie
najszczersze wyrazy współczucia
składają
Basia i Wojtek Wieczorek
z Rodziną

Wojtku, dlaczego teraz?
Miałeś tyle planów, marzeń...
Wstrząśnięci nagłą śmiercią
Ś+p Wojtka Urbaniaka
lat 24
Najbliższym
szczere wyrazy współczucia
składają
Ola, Marianka, Dominika i Mario

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Wojciecha Urbaniaka
wspaniałego Człowieka, naszego Kolegi i Przyjaciela.
Zachowamy w pamięci Jego życzliwość,
bezinteresowność, dobroć.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Koledzy i przyjaciele z grupy e-Lech `02

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju:(


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Fikus


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Fikus


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
światełko pamięci


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteśmy wstrząśnięci i niewyobrażal​nie smutni. Tak bardzo mi przykro Łucja, Janusz, Mateusz. Łączymy się Z wami w bólu. Dominika i Mario


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Będziesz zawsze w mojej pamięci Wojtku . Mario


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wojtku , dlaczego ? dlaczego teraz ? Miałeś tyle planów i marzeń. Zostawiłeś po sobie pustkę, której nie wypełnią żadne słowa.Ciocia Ola


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokkoju


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia