Maria Wojtczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2015
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2015
Nowa Trybuna Opolska
W dniu 24 kwietnia 2015 roku zmarła nasza mama
Maria Wojtczak
Żegnamy ją słowami, które kiedyś sama napisała...
“Stearynowe łzy spływają
po świecy
Moje oczy suche
choć serce i pamięć
nieukojone
Migotliwy płomień
dłonią chronię
przed podmuchem wiatru
jak Jej oddech ostatni
Pod powiekami
usiłuję zatrzymać
znikający obraz
wygasłego życia
Boli
niewypłakany żal”
Córki Hania i Małgosia z rodzinami
Była lekarzem medycyny,
współtwórcą brzeskiej Solidarności,
Radną Rady Miejskiej w Brzegu
oraz Sejmiku Województwa Opolskiego.
Była człowiekiem o dużej sile charakteru,
człowiekiem dobrym, mądrym i uczciwym.
Pogrzeb odbędzie się 29 kwietnia 2015 r., o godz. 12.30,
w Brzegu na cmentarzu komunalnym przy ul. Starobrzeskiej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l