Stanisław Wieszczycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2015
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2015
Nowiny
Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 14.09.2015 zmarł emerytowany, długoletni dyrektor i reżyser Teatru im. Wandy Siemaszkowej Stanisław Wieszczycki Całe swoje życie zawodowe starał się o to, aby Teatr Rzeszowski był znaną i cenioną w Polsce placówką, której przedstawienia prezentowały wysoki poziom artystyczny. Pogrzeb odbędzie się dnia 23.09.2015 o godz. 14.00 na Cmentarzu na Majdanku w Lublinie, o czym powiadamia pogrążona w żalu Żona i Córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
10 l
10 l