Tadeusz Pawlaczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2016
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem żegnamy
Generała Tadeusza Pawlaczyka
Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu w latach 1999-2002,
szczególnie oddanego działalności samorządowej na rzecz miasta Leszno.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składa
Marek Woźniak
Marszałek
Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem
Z żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p.
generała Tadeusza Pawlaczyka
byłego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, Lesznie i Szczecinie,
wiceprzewodniczącego Rady Miasta w Lesznie.
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy współczucia.
Cześć Jego pamięci!
Wojewoda Wielkopolski
Zbigniew Hoffmann
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia