Urszula Grabowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2015
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2015
Echo Dnia
Człowiek odchodzi, pamięć zostaje
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
mgr Urszuli Grabowskiej
wieloletniego Dyrektora
Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Końskich
Była Człowiekiem wielkiego serca,
Skromna, pracowita,
Życzliwa i pomocna ludziom,
Rodzinie
wyrazy współczucia składają
Dyrekcja i Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Końskich
Jerzemu Grabowskiemu wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci żony Składają: Zarząd oraz pracownicy NZOZ "Południowa" Sp. z o.o. w Końskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l