Podziękowania lekarzom za leczenie Mariana Szumowskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2015
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2015
Kurier Poranny
Lekarzowi kierującemu Oddziałem Urologii Onkologicznej i Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku dr. n. med. Robertowi Kozłowskiemu oraz dr. Rościsławowi Bieleckiemu, lekarzom, pielęgniarkom i salowym za leczenie i opiekę, a także za to, że robili wszystko w celu ratowania życia Ś.P. Mariana Szumowskiego serdeczne podziękowania składa Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia