Henryk Urbaniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2015
Tydzień Obornicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2015
Tydzień Obornicki
„To, co zrobisz dla siebie – przeminie bezpowrotnie
co zrobisz dla innych – pozostanie wiecznie”
Albert Schweitzer
Z głębokim smutkiem i żalem pożegnaliśmy szanowanego oborniczanina, działacza społecznego, wodniaka i przyjaciela
śp. Henryka Urbaniaka
Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składa
Burmistrz Obornik Tomasz Szrama
wraz z zastępcą i pracownikami Urzędu Miejskiego w Obornikach
Pani
Grażynie Urbaniak
wyrazy głębokiego żalu i najszczerszego współczucia po śmierci
Męża
składają
Zarząd i współpracownicy
OBORNICKIEGO STOWARZYSZENIA WODNIACKIEGO
APLAGA
„Przecież nie cały umieram
Wszystko to, co niezniszczalne we mnie
Zawsze będzie trwać.
Teraz stoję twarzą w twarz
Z Tym, który Jest”
Św. J.P.II
W głębokim żalu i smutku
żegnamy naszego ukochanego
męża i tatę
zmarłego 15 czerwca 2015 roku
śp.
Henryka Urbaniaka
lat 76
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę
20 czerwca o godz. 13.00.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym.
Żona, córka i syn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
11 l