Ryszard Nadstawny

This was published in the following publications on 09.07.2015:
Dziennik Bałtycki

Dziekan, Rada Wydziału, pracownicy i studenci
Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni
z głębokim smutkiem żegnają Zmarłego,
długoletniego starszego oficera statków szkolnych

RYSZARDA NADSTAWNEGO

Najbliższej rodzinie

składamy
wyrazy szczerego współczucia.

Beach

Z bólem przyjęliśmy wiadomość, że 6 lipca 2015 roku
zmarł po ciężkiej chorobie
ŚP.
RYSZARD NADSTAWNY
pracownik Akademii Morskiej w Gdyni,
długoletni starszy oficer statków „Horyzont II” i „Dar Młodzieży”,
oddany służbie marynarz, wychowawca kadr morskich,
pogodny, życzliwy Człowiek.
Msza święta – 8 lipca 2015 r. o godz. 13.30 w kościele garnizonowym MW pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, Gdynia-Oksywie, ul. Śmidowicza 47,
pogrzeb o godz. 14.00 na cmentarzu Marynarki Wojennej przy ul. Antoniego Muchowskiego.
Prorektor ds. morskich Akademii Morskiej
dr inż. kpt. ż.w. Henryk Śniegocki, prof. nadzw. AMG
oraz pracownicy Działu Armatorskiego

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
To już pół roku bez Ciebie...


10yrs

Image chosen by user
To już pół roku bez Ciebie...


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija pół roku jak nie ma Ciebie wsród nas....


10yrs

Image chosen by user
Jak czas szybko płynie. Nie ma Ciebie już pół roku......


10yrs

Image chosen by user
Idzie Nowy Rok a Ciebie nadal nie ma, jest mi bardzo smutno i trudno się z tym pogodzić.


10yrs

Image chosen by user
Rozpacz i Żal, smutno bez Ciebie


10yrs

Image chosen by user
Pamięć stoi w miejscu chociaż czas tak szybko biegnie


10yrs

Image chosen by user
Tak mi smutno i pusto bez Ciebie opiekuj się swoją rodziną


10yrs

Image chosen by user
smutno i beznadziejni​e pusto bez Ciebie pilnuj swojej rodziny


10yrs

Image chosen by user
Cztery miesiące dziś a w sercu nadal wielki żal


10yrs

Image chosen by user
Byłeś z nami, zostawiłeś żal i tęsknotę.... Czuwaj nad nami z nieba....


10yrs

Image chosen by user
Byłeś, nie ma Ciebie, ale zostałeś w sercach Swoich Bliskich.​Patrz na Nich z nieba


10yrs

Image chosen by user
Jesteś tak blisko - a tak daleko....


10yrs

Image chosen by user
Byłeś Radością a teraz został tylko Żal...


10yrs

Image chosen by user
Tęsknie dziadku, mam nadzieję że czuwasz nad nami. Twoja wnuczka Martynka


10yrs

Image chosen by user
ZEGNAJ KAPITANIE!​ZEGNAJ RYSZARDZIE,​DZIEKUJE CI ZE SPEDZILEM Z TOBA PARE LAT NA FLOCIE I W WSM-NIGDY CIE NIE ZAPOMNE,​KAZIMIERZ HANSZKE ZOBACZYMY SIE NA WACHCIE!


10yrs

Image chosen by user
ZEGNAJ KAPITANIE!​ZEGNAJ RYSZARDZIE,​DZIEKUJE CI ZE SPEDZILEM Z TOBA PARE LAT NA FLOCIE I W WSM-NIGDY CIE NIE ZAPOMNE,​KAZIMIERZ HANSZKE ZOBACZYMY SIE NA WACHCIE!


10yrs

Image chosen by user
Na górskim szczycie-​wysoko- zgiołem w modlitwie kolana jedna myśl wciąż powraca i ciągle zbyt świeża jest rana


10yrs

Image chosen by user
trzy miesiące dzisiaj -czas leczy rany ponoć ,ale nie moje


10yrs

Image chosen by user
Niech światło wiekuiste zawsze Tobie świeci


10yrs

Image chosen by user
Mam nadzieję , że patrzysz na Nas z góry i czuwasz nad Nami ..... Do zobaczenia Tato Krzysio


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam i nie mogę się pogodzić z Twoim odejściem !


10yrs

Image chosen by user
Za kilka dni będę na najwyżej położonym stoku narciarskim świata- wtedy moje myśli będą bliżej Ciebie.


10yrs

Image chosen by user
jak mi ciebie brakuje masakra


10yrs

End of content

No more pages to load