Ryszard Nadstawny

This was published in the following publications on 09.07.2015:
Dziennik Bałtycki

Dziekan, Rada Wydziału, pracownicy i studenci
Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni
z głębokim smutkiem żegnają Zmarłego,
długoletniego starszego oficera statków szkolnych

RYSZARDA NADSTAWNEGO

Najbliższej rodzinie

składamy
wyrazy szczerego współczucia.

Beach

Z bólem przyjęliśmy wiadomość, że 6 lipca 2015 roku
zmarł po ciężkiej chorobie
ŚP.
RYSZARD NADSTAWNY
pracownik Akademii Morskiej w Gdyni,
długoletni starszy oficer statków „Horyzont II” i „Dar Młodzieży”,
oddany służbie marynarz, wychowawca kadr morskich,
pogodny, życzliwy Człowiek.
Msza święta – 8 lipca 2015 r. o godz. 13.30 w kościele garnizonowym MW pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, Gdynia-Oksywie, ul. Śmidowicza 47,
pogrzeb o godz. 14.00 na cmentarzu Marynarki Wojennej przy ul. Antoniego Muchowskiego.
Prorektor ds. morskich Akademii Morskiej
dr inż. kpt. ż.w. Henryk Śniegocki, prof. nadzw. AMG
oraz pracownicy Działu Armatorskiego

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
WKN

W


7mos

Image chosen by user
Przypada dzisiaj okrągła rocznica. Znicz zapalę na grobie. Pomodlę się zatem cicho. Wspomnienia -... zachowam o Tobie. Tak patrzeć na morze tylko Ty potrafiłeś. Zachody słońca czy zorze foto swym uwieczniłeś

W.K.N


11mos

Image chosen by user
Z góry lepiej wszystko widać..........

W.K.N


1yr

Image chosen by user
W.K.N.

W.


1yr

Image chosen by user
Pochylę się nad mogiłą, gdzie leży mój starszy Brat. Odmówię modlitwę cicho, dziś mija już......9 lat.

W.


1yr

Image chosen by user
W.

W.


2yrs

W

W


2yrs

Image chosen by user
W.K

W


2yrs

Image chosen by user
Wcześniej tyłu tu zaglądało, I myśli biegły gdzieś w świat. Teraz wpisów nie stało Choć dziś mija ...8 lat

K.W.


2yrs

Image chosen by user
W

W


3yrs

W

W


3yrs

Image chosen by user
W

W


3yrs

Image chosen by user
W

W


3yrs

Image chosen by user
Zapalę świeczkę na grobie, bo Tu spoczywa mój Brat. Czas szybko tak biegnie, a dzisiaj mija ....już 7 lat.

W


3yrs

Image chosen by user
W

W


4yrs

Image chosen by user
W

W


4yrs

W

W


4yrs

Image chosen by user
W

W


4yrs

Image chosen by user
brakuje nam Ciebie

Kuba Wiktor z rodzicami


4yrs

Image chosen by user
Zagląda tu jeszcze ktoś drzewiej inaczej bywało Sześć lat wybija właśnie I co nam dziś pozostało?

W.K.


4yrs

Image chosen by user
Z oddali chociaż świeczkę zapalę pamięć jeszcze jakoś mi sprzyja. Szósta rocznica dzisiaj przypada pomodlę się cicho Ave Maryja.

Wiesław


4yrs

Image chosen by user
Cmentarze zamknięte na kłódkę. .....i żniwo zbiera pandemia. W necie świeczkę zapalę. Co znaczy dziś wieczność co ziemia? .

W


5yrs

Image chosen by user
W pokorze odmówię modlitwę bo dzisiaj mija pięć lat. Nisko pokłonię się Stwórcy tam w gorze jest przecież mój Brat.

Wiesław


5yrs

Kilka dni temu w szpitalu leżałem.O Tobie bo o kim Braciszku myślałem. Lat 4 jak pływasz ,, beztrosko" po niebie.I tylko ciągle,,,,,,,, brakuje mi CIEBIE.

brat


6yrs

End of content

No more pages to load