Tadeusz Szubarga

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.07.2015
Gazeta Pomorska

Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 lipca 2015 roku zmarł kochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek

śp. Tadeusz Szubarga lat 83

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 13.07.2015 roku o godz. 11.00 w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi . Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii pw Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.

Pogrążeni w smutku Córka i Syn z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
SPOCZYWAJ W SPOKOJU MARIA I RYSZARD WOŁYNIAK.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Znikłeś Nam z oczu, ale nigdy z serca" Córka Urszula z mężem


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmierteln​ość”


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziadkowi</p> <p><strong>"Człowiek umiera... Znowu za szybko!<br />Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..<br />Tylko wspomnienia po nim zostają,<br />Które wciąż mgliste z czasem się stają,<br />Których tak wiele, jednak za mało...<br />Znowu za szybko wszystko się stało!<br />Czasu nie było na pożegnanie...<br />Teraz zostało tylko płakanie.<br />Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,<br />Trzyma za szyje, dusić zaczyna...<br />Póki ktoś żyje, to go kochamy,<br />Lecz to po śmierci go doceniamy.<br />wtedy widzimy jaki był cenny,<br />Wtedy ogarnia smutek brzemienny,<br />Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,<br />Jakże naiwna życia prostota.....<br />Wtedy wyrzuty nami władają,<br />Wtedy uczucia hołdy składają...<br />Wtedy za późno na przeprosiny,<br />Jedno, co możemy - wciąż się modlimy..."</strong></p> <p>Natalia</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochanemu dziadkowi Natalia i Filip


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.." Tacie córka Urszula z Ryszardem


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
M.J. Sarnowscy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci" [W.S]


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHANEMU TACIE córka Teresa z mężem


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
prawnuczek Janek :*


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wnuczka Natalia


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia