Jadwiga Bachora
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.01.2016
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.01.2016
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal oraz okazali wiele współczucia i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku Śp. Jadwigę Bachora Szczególne podziękowanie składam Pani Halinie i Panu Kazimierzowi Czajkowskim, Pani Jolancie i Panu Andrzejowi Wojtkowiakom z Inowrocławia za okazałą pomoc i serdeczność w czasie choroby naszej Mamy. Córka Halina z rodziną
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14.01.2016 r odeszła Nasza Najwspanialsza, Najukochańsza, Najlepsza i Niezastąpiona Babcia, Najlepszy Nauczyciel, Najlepszy Przyjaciel i Niezachwiane Wsparcie ŚP. Jadwiga Bachora z domu Wyborska lat 88 Msz św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.01.2016 r o godz 12:00 w kościele parafii pw. Św. Antoniego w Szymborzu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia po mszy na cmentarzu parafii Św. Antoniego przy ulicy Wielkopolskiej w Szymborzu Pogrążeni w smutku Adriana, Damian, Katarzyna i Krzysztof z Rodzinami
"Cicho zasnęłaś,odeszłaś w wieczną dal.Pozostawiłaś smutek i żal" Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 14.01.2016 r. zmarła Nasza Kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia Śp. Jadwiga Bachora z domu Wyborska lat 88 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.01.2016 r o godz 12:00 w kościele parafii pw. Św. Antoniego w Szymborzu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafii Św. Antoniego przy ulicy Wielkopolskiej w Szymborzu Pogrążone w smutku córki z rodzinami
PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej ŚP. JADWIGI BACHORA Ks. Proboszczowi Romanowi Szuldze z parafii św. Antoniego Padewskiego w Szymborzu, Rodzinie, Sąsiadom, Przyjaciołom, Znajomym za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu MEMORIA p.Waldemara Wójcika za profesjonalną obsługę serdeczne "Bóg zapłać" składają Córki z rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia