Tadeusz Perczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.11.2015
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.11.2015
Echo Dnia
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Tadeusza Perczaka wieloletniego, emerytowanego pracownika KSM. Wyrazy głębokiego żalu, serdecznego współczucia i wsparcia Żonie, Synowi i Rodzinie składają Zarząd i pracownicy Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia