Podziękowania Ordynatorowi Odd
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2009
Nowa Trybuna Opolska
Podziękowania Ordynatorowi Oddziału Geriatrii Szpitala w Kędzierzynie-Koźlu, lek. med. Tomaszowi Wantule oraz całemu personelowi medycznemu i pielęgniarskiemu, wyrazy głębokiego szacunku oraz podziękowanie za troskę
i zaangażowanie w opiekę okazaną podczas leczenia pacjentki Haliny Adamus składa Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia