Elżbieta Kaniewska

This was published in the following publications on 25.04.2015:
Głos Wielkopolski

"Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dnia 21 kwietnia 2015 r.
odeszła ukochana Mama, Teściowa, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś+p
Elżbieta Kaniewska
z domu Świgoń
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 26 kwietnia 2015 r.
o godz. 10.30 w kościele pw. Wszystkich Świętych przy ul. Grobla.
Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 27 kwietnia 2015 r., o godz. 8.50
na cmentarzu junikowskim.
Pogrążony w smutku
Syn Adam z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pięknych Świąt

I.P.


2yrs

Image chosen by user
Życzę pięknego świętowania i obfitości łask boskich

I.P.


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

I.P.


3yrs

Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie.Pamietam Elunia

Danuta Mikolajczak


5yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie....

I.P.


5yrs

Image chosen by user
Życzę wspaniałego życia wiecznego!

I.P.


5yrs

Image chosen by user
Pani Elu kochana, to już 5 lat minęło od naszych spotkań. Bardzo żałuję, że już ich nie ma...Życzę cudownego, kolorowego, kwiecistego życia wiecznego. Z Bogiem!

I.P.


6yrs

Image chosen by user
Elunia juz 5 lat jak odeszlas ale ciagle jestes w mojej pamieci.Ojcze Nasz IP

Danka Mikolajczak


6yrs

Image chosen by user
Kochana Pani Elu, minęły już 4 lata od naszych spotkań. Liczę na to, że ma Pani wszystko co najważniejsze. tam w Niebie...Często myślę o Pani....

I.P.


6yrs

Brakuje mi Elu naszych rozmow.Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie...

Danuta Mikolajczak


7yrs

Pani Elu, to już przeszło 3 lata nieobecności wśród nas.... Często wspominamy Panią z I. i M. Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie...

Iwona


7yrs

Image chosen by user
To światelko dla Ciebie Elunia z okazji Imienin...I.​P


8yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie Boże. Pamiętam I.P.


9yrs

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie Elu.Ojcze Nasz...I.P


9yrs

Image chosen by user
Pani Elu, to już prawie 2 lata.... Mam nadzieję, że TAM jest lepiej.... Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie.... I.P.


9yrs

Image chosen by user
Pani Elu, niech ten rok będzie dla Pani łaskawy.... tam w Niebie! Pamietam, wspominam I.P.


9yrs

Image chosen by user
To swiatełko dla Ciebie Elu,,,,IP


9yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie...... IP


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam.... I.P.


10yrs

Image chosen by user
To już rok minął.... Wieczny odpoczynek Racz dać Jej Panie.... I.P.


10yrs

Image chosen by user
Elunia pamięć o Tobie zawsze żywa.Zrowaś Mario...I.P


10yrs

Image chosen by user
Jak ten czas szybko płynie.... Pani Elu, zawsze będę pamiętała o Pani... I.P.


10yrs

Image chosen by user
Pani Elu, pięknego jutrzejszego święta życzę.... Często myślę o Pani.... Żal, że nie możemy sobie porozmawiać. I.P.


10yrs

Image chosen by user
danuta mikolajczak Elunia ciągle o Tobie myślę I.P


10yrs

End of content

No more pages to load