Jan Wilczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.07.2015
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.07.2015
Dziennik Łódzki
Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 27 czerwca 2015 r. w wieku 80 lat odszedł z naszego grona
do Krainy Wiecznych Łowów Nasz Kolega
Jan Wilczak
Odszedł od nas człowiek zasłużony dla łowiectwa łódzkiego, który był dla nas autorytetem etycznym i moralnym, wychowawcą wielu pokoleń myśliwych. Zawsze życzliwy, powszechnie szanowany zarówno przez zasłużonych nemrodów, jak i młodych adeptów łowiectwa. W okresie ponad czterdziestoletniej przynależności do Polskiego Związku Łowieckiego pełnił wiele odpowiedzialnych funkcji we władzach i organach naszego Zrzeszenia – do ostatnich chwil swojego życia pełnił funkcję członka Okręgowego Sądu Łowieckiego. Za swą działalność został odznaczony wieloma odznaczeniami łowieckimi – m.in. Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej.
Niech echa sygnału „Darz Bór” towarzyszą mu w Krainie Wiecznych Łowów,
a knieja szumi nad Jego mogiłą
Wyrazy współczucia i żalu
Całej Rodzinie
składają:
Okręgowa Rada Łowiecka i Zarząd Okręgowy
Polskiego Związku Łowieckiego w Łodzi
oraz myśliwi Ziemi Łódzkiej
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 3 lipca (piątek) 2015 r. o godzinie 12.40
na cmentarzu rzymskokatolickim pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
przy ul. Szczecińskiej 96/100 w Łodzi.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia