Stanisław Jamka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2015
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2015
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
STANISŁAWA JAMKI
radnego Gminy Biskupice w latach 1990-2002,
sołtysa wsi Sławkowice w latach 1973-2002,
delegata do Sejmiku Samorządowego
województwa krakowskiego w latach 1994-1998,
założyciela i członka Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławkowicach,
budowniczego obiektów użyteczności publicznej
oraz działacza społecznego.
Odszedł od nas wspaniały Człowiek, zasłużony dla lokalnej społeczności,
cieszący się powszechnym szacunkiem i poważaniem.
Łącząc się w żalu, składamy
Rodzinie
serdeczne wyrazy współczucia.
Rada Gminy Biskupice
i Pracownicy Urzędu Gminy Biskupice
Wójt Gminy Biskupice
Henryk Gawor
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia