Tadeusz Urbaniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2015
Głos Wielkopolski
Okaż mu, Panie, Miłosierdzie Swoje.
Pogodzeni z Wolą Boga zawiadamiamy, że w dniu 13 września 2015 roku odszedł od nas
najdroższy Mąż i najukochańszy Tato, Teść i Dziadziuś,
pozostając w naszych sercach,
Ś+P
Tadeusz Urbaniak
Wdzięczni za wszystko, co nam dał, pożegnamy Go mszą św. w czwartek 17.09.2015 r. o godz. 12.00
w kościele pw. Świętego Antoniego. Pogrzeb po mszy na cmentarzu na Starołęce.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia