Edmund Łent

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2015
Express Bydgoski

"To wschodzi słońce, wstaje dzień Żegnać się teraz trzeba Do zobaczenia kiedyś tam Po drugiej stronie nieba..." /M.Zabłocki/

Z sercem przepełnionym bólem zawiadamiam, że odszedł nagle Mój Kochany Mąż, Ojciec i Dziadek

śp.Edmund Łent

Msza św. żałobna zostanie odprawiona dn. 25.05.2015 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w kościele p.w św. Maksymiliana Kolbego w Bydgoszczy. Pogrzeb o godz. 13.00 na cmentarzu Starofarnym przy ul. Grunwaldzkiej w Bydgoszczy.

Pogrążona w żalu Żona z Synem i Rodziną

Plaża

"Oczy moje są zmęczone, Droga w mgły ucieka, Idę odpocząć w nieznaną mi drogę, By patrzeć na Was hen z daleka"

... po latach życia w ciemności ujrzał światło wieczne... Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że odszedł od nas Mój Kochany Ojciec i Najdroższy Dziadek

Edmund Łent

Msza św. żałobna zostanie odprawiona dn. 25.05.2015 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w kościele p.w św. Maksymiliana Kolbego w Bydgoszczy. Pogrzeb o godz. 13.00 na cmentarzu Starofarnym przy ul. Grunwaldzkiej w Bydgoszczy.

Córka Beata Matuszak z mężem Waldemarem oraz wnuczki Marta i Dominika

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ewa Olf -Keszkowska


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczere wyrazy współczucia składają Zofia i Andrzej Czarneccy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć o zmarłym Edmundzie zachowamy w naszych sercach. Alina i Adam Michałowscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W głębokim smutku łączymy się z Dorotą. Alina i Adam Michałowscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Alina, Tomasz i Julka.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rest in peace. G. Zreda


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Irena i Zygfryd Okonkowie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy szczerego żalu i współczucia Irena i Zygfryd Okonkowie


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia