Z żalem żegnamy Doktora Jana T
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2010
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2010
Nowiny
Z żalem żegnamy Doktora Jana Tabisza. Przez wiele lat pracując w Naszym Oddziale był wzorem oddanego pacjentom lekarza i nauczycielem młodych pokoleń ginekologów. Wyrazy szczerego współczucia składają Rodzinie Koledzy z Klinicznego Oddziału Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia