Stefania Grala
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2015
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.05.2015
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że 20 maja 2015 r. odeszła od nas
Stefania Grala
magister pedagogiki,
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 199 im. Juliana Tuwima w Łodzi
w latach 1986-2007.
Odchodzi od nas wspaniały pedagog,
wieloletni dyrektor szkoły,
Osoba niezwykła, obowiązkowa, która z powierzonych Jej zadań wywiązywała się wzorowo.
Dzięki swojej pracy i zaangażowaniu zyskała wielki szacunek i zaufanie ludzi, z którymi się zetknęła.
Za swoją pełną zaangażowania pracę wielokrotnie nagradzana była Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi, Łódzkiego Kuratora Oświaty, medalem KEN.
Pogrążonej w bólu
Rodzinie
składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia!
Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi
SP nr 199 w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l