Michał Bogusławski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.11.2009
Gazeta Lubuska

<p>Po krótkiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga w wieku 29 lat nasz ukochany SYN i BRAT</p>
<h4><strong>śp. MICHAŁ BOGUSŁAWSKI</strong></h4>
<p>człowiek wielkiego serca mgr historii Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2009 roku o godz. 12.50 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Tak wcześnie, Boże chciałeś mieć Go u siebie</p>

Po krótkiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga w wieku 29 lat nasz ukochany SYN i BRAT

śp. MICHAŁ BOGUSŁAWSKI

człowiek wielkiego serca mgr historii Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2009 roku o godz. 12.50 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Tak wcześnie, Boże chciałeś mieć Go u siebie

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Największym skarbem człowieka jest jego pamięć...</p> <p><span>Największym skarbem człowieka jest jego pamięć... Przechowujemy w niej urocze chwile życia, najdroższe Serca, tajemne sekrety, najcenniejsze słowa, czyjeś oczy, czyjeś łzy... </span><span>Tylko sobie znanym kluczem cichutko otwieramy drzwi i spacerujemy delikatnie dotykając</span><span>nagromadzonych tam skarbów.</span></p> <p>Pamiętam o Tobie Michałku. Spoczywaj w spokoju. A ja swoją modlitwę i światełka dla Ciebie do nieba posyłam.</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Michałku...</p> <p>Może widzisz nasze świece płonące nocą? Te promieniujące jasnym blaskiem światła miłości wysyłane Tobie? Chociaż giniesz we mgle przed naszym wzrokiem, to zapalając świece czcimy Cię Michałku wspomnieniami. Teraz śpij Aniele... Snem wiecznym i szczęśliwym....</p> <p>Pamiętam. Mama śp. Joasi Jałocha </p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia W.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...ile trzeba pokory, aby pogodzić się z losem co bliskich odbiera...</p> <p>"(...) należy traktować umarłych z taką samą uwagą i szacunkiem jak żywych. Nie należy zwyczajnie przestać o Nich myśleć, pogrzebać Ich i zapomnieć. Ta wiedza, jaką nam przekazali za życia, jest nadal w nas. Wszystkie te rzeczy, które zrobili dla nas, tkwią ciągle w naszych umysłach, nadal nas kształtują i zmieniają. I tak jak Oni na nas wpłynęli, my będziemy oddziaływać na ludzi, którzy będą żyli po naszej śmierci. Więc w jakiś sposób umarli nigdy nie umierają. Po prostu cały czas są wśród nas."</p> <p>(Dean Koontz)</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziecko to największy skarb...</p> <p>Dziecko to słońce i radość. Dziecko to największy skarb. I kiedy zbyt szybko gaśnie Jego płomień nasze serca ogarnia ból... I smutek, i tęsknota, i żal...Ktoś kiedyś powiedział, że wiara czyni cuda, że czas leczy rany... Ale tego nie powie tego nikt, kto stracił własne dziecko...</p> <p>Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Twą Duszę Aniele. Spoczywaj w spokoju Michałku.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziecku w niebie


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięć jest wieczną miłością...</p> <p>Westchnienie nad zniczem i serdeczna łza, która ze zranionego serca spływa – to dziś nasza obecność z Tobą... Odpoczywaj Aniele. Śpij spokojnie na niebiańskim puchu, ale nie zapominaj TAM o stęsknionych tutaj za Tobą.</p> <p>Swoją pamięć w płomykach świec dla Ciebie Michałku zostawiam</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>... nikt nie umiera ...</p> <p>"(...) nikt nie umiera. Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich dusz, z których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko, co istnieje pod słońcem, ma jakiś cel". <em>(Paulo Coelho „Piąta Góra”)</em></p> <p>Spoczywaj w pokoju Michałku.</p> <p>Pamiętam. Mama śp. Joasi Jałocha</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamiętam... Pochylam głowę... Pomilczę...</p> <p>Nie ma takiej siły, która pozwoliłaby wymazać ze swojej pamięci tych, których kochamy. Zbyt wiele ważnych chwil w życiu spędziliśmy z nimi – będąc, myśląc o nich i wiedząc kim dla nich jesteśmy. Bliski, wspaniały człowiek, pełen ciepła, zrozumienia, okazujący wsparcie nie umiera – nie może umrzeć i okazać się mniej trwały niż jego ubrania, bibeloty czy książki. Nie ma prawa spakować się i wyjechać w zaświaty pozostawiając nas tu niepokonaną pustką.</p> <p>A jednak "wyjechał" TAM.................​​........ A w nas pozostało rozgoryczenie i smutek oraz poczucie niesprawiedliwości losu.......</p> <p>... Płomień świecy zapalonej w intencji Kogoś Stamtąd – łączy jego duszę z naszą tu, na Ziemi. Jest więc taką świetlną drogą, na której możemy się na ten moment spotkać.</p> <p>Zapalam więc światełko...​Pamięta​m... Pochylam głowę... Pomilczę...</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Michałku... BRAKOWAĆ CIĘ BĘDZIE PRZEZ WIECZNOŚĆ...</p> <p>Jesteś już za bramą życia. TAM gdzie nic nie boli. Tam, gdzie kwitnie szczęście, a duszę przenika miłość.</p> <p>My pielęgnujemy pamięć o Tobie z nadzieją, że Dusze Zmarłych są w rękach Boga. Pielęgnujemy, by zagłuszyć też bolesną świadomość przemijania i z wiarą, że kiedy pożegnamy już życie doczesne,spotkamy się na tamtym, wiecznym świecie.</p> <p>Światełko najjaśniejsze posyłam do Nieba, a Ty Aniele odpoczywaj w pokoju.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla tych, których nie ma...</p> <p>Dla dusz ludzkich, które przeszły na drugą stronę...</p> <p>Dla tych, co początkiem jest coś zakończone...</p> <p>Dla tych, co zasnęli na wieki...</p> <p>Dla tych, którzy nigdy nie otworzą już do nas oczu...</p> <p>Pokój Wam i modlitwa.</p> <p>Niech ptaki uniosą nasze modlitwy nieba, ja z serca zapalam Tobie światełko pamięci.</p> <p>Spoczywaj MICHAŁKU w pokoju.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kiedy KTOŚ odchodzi...</p> <p><strong><em>„Gdy odchodzi Ktoś najbliższy życie staje się nieodwracalnie uboższe”</em></strong></p> <p>Michałku, w płomyku świecy zostawiam swoją pamięć</p> <p>- mama śp. Joasi Jałocha</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Gdy się miało szczęście...</p> <p>„Gdy się miało szczęście, które się nie trafia,</p> <p>czyjeś ciało i ziemię całą,</p> <p>a zostaje tylko fotografia,</p> <p>to, to jest, bardzo mało...”</p> <p>(M. Jasnorzewska-​Pawlik​owska)</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina G


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ilona Grzejszczak


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia