Maria Gorczyca
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.08.2015
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.08.2015
Dziennik Polski
چP
MARIA GORCZYCA
z domu Piątek
Wdowa po śp. Stanisławie Gorczycy,
emerytowana prof. dr hab. mgr Collegium Medicum UJ.
Najdroższa Szwagierka i Ciocia
opatrzona świętymi sakramentami
odeszła od nas w dniu 27 lipca 2015 roku,
przeżywszy 91 lat.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
w środę 5 sierpnia 2015 r. o godz. 9.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim w Krakowie,
po czym odprowadzimy Zmarłą na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym z głębokim żalem i smutkiem powiadamia
Rodzina
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
Prof. dr hab. n. farm.
MARIĘ GORCZYCĘ
byłego kierownika Katedry i Zakładu Chemii Farmaceutycznej
Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej
im. M. Kopernika w Krakowie,
wychowawcę wielu pokoleń farmaceutów.
Rodzinie Zmarłej
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Członkowie Okręgowej Izby Aptekarskiej
w Krakowie
Społeczność Uniwersytetu Jagiellońskiego
ze smutkiem zawiadamia,
że 27 lipca 2015 roku, zmarła
Prof. dr hab. n. farm.
MARIA GORCZYCA
wieloletni Kierownik Katedry Chemii Farmaceutycznej
Akademii Medycznej w Krakowie
oraz Collegium Medicum UJ,
wybitna uczona, człowiek wielkiej szlachetności i skromności.
Szczodra donatorka - przez wiele lat bezinteresownie,
poprzez regularne wpłaty na Własne Fundusze Stypendialne UJ,
wspierała ubogich studentów, często umożliwiając im kontynuowanie studiów.
Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia
składają:
Rektor i Senat,
Pracownicy Działu Promocji i Informacji
oraz cała Społeczność Akademicka
Uniwersytetu Jagiellońskiego
Z głębokim żalem informujemy, że w dniu
27 lipca 2015 roku
zmarła
Prof. dr hab. MARIA GORCZYCA
W latach 1950-2000 pracownik Akademii Medycznej
im. Mikołaja Kopernika,
a następnie Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.
Przez wiele lat związana z Katedrą Chemii Farmaceutycznej.
Kierownik Katedry i Zakładu Chemii Farmaceutycznej.
Członek Senackiej Komisji ds. Nauczania.
Przewodnicząca Senackiej Komisji ds. Aparatury.
Rodzinie zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
ds. Collegium Medicum
oraz
Społeczność Akademicka
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr hab. n. farm.
MARII GORCZYCY
byłego kierownika Katedry i Zakładu Chemii Farmaceutycznej
Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej
im. M. Kopernika w Krakowie,
wychowawcy wielu pokoleń farmaceutów,
członka licznych Towarzystw Naukowych.
Rodzinie Zmarłej
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Dziekan i Rada Wydziału Farmaceutycznego UJ CM
oraz cała Społeczność Akademicka krakowskiej Farmacji
Z głębokim żalem żegnamy
Prof. dr hab. n. farm.
MARIĘ GORCZYCĘ
Honorowego Członka Krakowskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego,
byłego Kierownika Katedry Chemii Farmaceutycznej
Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Krakowie
oraz Wychowawcę wielu pokoleń farmaceutów.
„Życie przemija, a pamięć o dobrym człowieku pozostaje na zawsze”
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego i głębokiego współczucia.
Zarząd i Członkowie Oddziału Krakowskiego
Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l