Stanisław Koberski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2015
Głos Wielkopolski
„Trzeba żyć naprawdę, żeby oszukać pędzący czas.
Pięknie żyć, w zachwycie.
Życie zdarza się raz”
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że 13 lipca br. odszedł nagle w wieku 70 lat
Stanisław Koberski
Nasz ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek
Msza żałobna odprawiona zostanie w piątek
, 17 lipca br., o godz. 11.00
w kościele pod wezwaniem św. Barbary w Żabikowie.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00
na cmentarzu parafialnym w Żabikowie.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach
. Rodzina
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Stanisława Koberskiego
wieloletniego działacza sportowego na terenie gminy Komorniki,
Wiceprezesa w Klubie Sportowym LKS ds. tenisa stołowego
Wielkopolska Komorniki,
Laureata „Bene Meritus” w roku 2014 za wszechstronną działalność sportową,
w szczególności za pracę z młodzieżą w sekcji tenisa stołowego.
Rodzinie i bliskim
szczere wyrazy współczucia
składają
Wójt, pracownicy Urzędu i Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
oraz Radni i Sołtysi gminy Komorniki
Wszystkim, którzy w tych bolesnych dla nas chwilach okazali
wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli licznie we mszy św.
i ceremonii pogrzebowej
ś+p.
Stanisława Koberskiego
Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom i Koleżankom, Sąsiadom, Delegacjom,
Wychowankom, Miłośnikom tenisa stołowego, Znajomym
za okazane współczucie, obecność, modlitwę, intencje mszalne, wieńce i kwiaty
serdecznie dziękujemy.
Żona, córka, syn z rodziną
„Nasze oczy jeszcze pełne łez, w naszych głowach ciągle żal i niedowierzanie,
ale w naszych sercach wiara w życia sens.
Za krótko żyłeś, ale tak żyć chciałeś.
Bóg tak chciał, odejść musiałeś”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia