Aleksandra Hawryłkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2010
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2010
Gazeta Lubuska
To, co najdroższe śmierć nam zabrała, a w sercach naszych tęsknota i wielka pustka została. Byłaś naszym światłem, nadzieją, miłością. Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 21 maja 2010 roku odeszła od nas nasza najdroższa MAMUSIA, TEŚCIOWA, BABCIA, SIOSTRA, BRATOWA i CIOCIA śp. ALEKSANDRA HAWRYŁKIEWICZ Długoletni pracownik NBP w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się, 4 czerwca 2010 roku o godz. 14.00 w Goteborgu - Szwecja. Pogrążona w głębokim smutku i żalu rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia