Monika Zieleśkiewicz - Goronska
This was published in the following publications on 18.02.2015:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 18.02.2015:
Głos Wielkopolski
„…Choć odeszłaś cicho
Twoje serce ciągle bije
Bo w naszej pamięci żyjesz”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 lutego 2015 roku
odeszła od nas nasza Siostra, Szwagierka i Ciocia
Ś+P
Monika
Zieleśkiewicz-Goronska
Msza św. odprawiona zostanie w czwartek, 19 lutego 2015 roku,
o godz. 10.00 w kościele pw. św. Jana Bosko w Luboniu.
Pogrzeb odbędzie się o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym w Żabikowie.
W smutku pogrążona
Siostra Teresa z Rodziną
End of content
No more pages to load
Mirek
11yrs