Jerzy Sygulla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2015
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2015
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Sp. Jerzego Sygulli długoletniego lekarza pediatry, neonatologa Szpitala Ginekologiczno, Położniczego i Neonatologii w Opolu w latach (1991-2015) Dr Jerzy Sygulla stanowił niedościgły wzór lekarza. Niezwykle sumienny i skromny, wrażliwy na problemy małych pacjentów. Całe życie poświęcił chorym dzieciom, cieszył się wielkim autorytetem i szacunkiem ich rodziców oraz pracowników Szpitala. Dumni jesteśmy, że mogliśmy z Nim pracować. Rodzinie zmarłego wyrazy szczerego współczucia składają Dyrektor i Pracownicy Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu
Z głębokim żalem żegnamy dr Jerzego Sygullę Był ciepłym człowiekiem wielkiego serca dla pacjentów i współpracowników. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają Koleżanki i Koledzy z Oddziału Pediatrii Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu
Z wielkim żalem pragniemy pożegnać
naszego kolegę
Śp.
Jerzego Sygullę
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia
z powody śmierci Męża i Taty
A Tobie kochany Jurku
dziękujemy za wszystkie
wspólnie przeżyte przygody medyczne.
Przyjaciele Lekarze i Położne
Oddziałów Neonatologicznych w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
11 l
11 l
Beata i Grzegorz Sychla
11 l
Grazynka
11 l
Krzysiu z rodzicami
11 l
Krystyna Malinowska
11 l
Www
11 l
Agnieszka
11 l
Krystyna Malinowska
11 l
Krystyna Malinowska
11 l
Krystyna Malinowska
11 l
Buczarska-Lachnik Karolina
11 l
Małgorzata Golińska-Pieszyńska
11 l
Bogna
11 l
Bogna
11 l
Bogna
11 l