Jadwiga Listopad
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2015
Gazeta Wrocławska
AD MEMORIAM
dr med. JADWIGA LISTOPAD
(29.02.1940 – 27.02.2015 r.)
*lekarz z powołania, przez prawie 50 lat internista-klinicysta nefrolog
*filar Kliniki Nefrologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu
*osoba życzliwa, skromna, pracowita, religijna, wytrwała
*najlepsza koleżanka, przyjaciółka, kumpelka
*organizatorka i motor naszego życia koleżeńskiego i towarzyskiego
*możecie dopisać jeszcze wiele JEJ zalet.
Taką JĄ znaliśmy i taką JĄ pamiętamy.
Taka pozostanie zawsze w naszej pamięci.
W imieniu absolwentów Wydziału Lekarskiego AM we Wrocławiu
Jadwiga Kotowicz – rok 1966, grupa 2
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
9 l
9 l
10 l
11 l