Emilia Żarkowska-Gaullier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.05.2015
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 maja 2015 r.
po długiej chorobie zmarła we Francji
Emilia Żarkowska-Gaullier
była nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 19 we Wrocławiu.
Wspaniały wychowawca i nauczyciel.
Na zawsze zostanie w naszej pamięci jako
wrażliwy, dobry Człowiek.
Msza żałobna odbędzie się 24 maja 2015 r. o godz. 13.00
w dużym kościele przy ul. Wejherowskiej.
Pozostają w smutku
koleżanki i koledzy oraz brat
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia