Damian Surowy

This was published in the following publications on 20.03.2015:
Gazeta Lubuska

<p>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę,<br />Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że 17 marca 2015 roku<br />odszedł od nas na zawsze, w wieku 38 lat,</p>
<p>Ukochany Mąż, Najdroższy Tatuś, Syn,<br />Zięć, Szwagier, Niezastąpiony Kolega</p>
<h4><strong>śp. </strong><br /><strong>Damian Surowy</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 21 marca 2015 roku<br />o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym na Jędrzychowie.<br />Wystawienie w kaplicy o godz. 13.00.</p>
<p>Pogrążona w żałobie</p>
<p>Rodzina</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę,
Będziesz żył w naszych sercach i myślach"

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 17 marca 2015 roku
odszedł od nas na zawsze, w wieku 38 lat,

Ukochany Mąż, Najdroższy Tatuś, Syn,
Zięć, Szwagier, Niezastąpiony Kolega

śp.
Damian Surowy

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 21 marca 2015 roku
o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym na Jędrzychowie.
Wystawienie w kaplicy o godz. 13.00.

Pogrążona w żałobie

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Jeszcze chwila i rok mija..a my Nigdy nie pogodzimy się z Twoim odejściem.. Wielki żal..R.A.K.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​I pamietac będziemy.M.​A.Z dziecmi:(


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy... I pamiętać będziemy.M.​A.z dziecmi:(


10yrs

Image chosen by user
Na zawsze w pamięci L i P


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​I pamiętać będziemy.M.​A.Z dziećmi.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy.


10yrs

Image chosen by user
Szwagier pamiętamy...​.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​I Pamiętać bedziemy.M.​A.z dziecmi:-(


10yrs

Image chosen by user
Krzysztof Bartkowiak . Pamietamy


10yrs

Image chosen by user
Pamietamy


10yrs

Image chosen by user
Myślimy o Tobie,​pamiętamy i żal nam niezmierny i nadzieja taka,że się spotkamy choćby po latach...R.​A.K.


10yrs

Image chosen by user
Kolejny miesiac minal...​Pamętamy...i Pamiętac będziemy.M.A z dziecmi;(


10yrs

Image chosen by user
Krzysztof Bartkowiak . Pamiętamy


10yrs

Image chosen by user
:(


10yrs

Image chosen by user
Szwagier...​Choc Twój życia płomień już zgasł.To myśl o Tobie jest zawsze w nas...M.A z dziecmi.


10yrs

Image chosen by user
Krzysztof Bartkowiak.​Pamiętać zawsze będziemy.


10yrs

Image chosen by user
Gdyby rok temu, ktos powiedzial,​ze dzis zapalimy swieczke na Twoim grobie,to pomyslelibys​my totalny absurd.. a jednak,dzis to nie Ty idziesz na cmentarz,​lecz pamietajacy przychodza do Ciebie..R.A.​K.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​I Pamietac będziemy.M.​A. z dziecmi:-(


10yrs

Image chosen by user
Ku pamięci...​dziś siedem miesięcy..R.​A.K.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​I pamiętać będziemy.M.​A.:-(


10yrs

Image chosen by user
Anna


10yrs

Image chosen by user
Wujku pamietam o tobie i kocham calym sercem. Dajemy rade Nikola z ciocia i Martynka calym sercem sie modla mimo ze pol roku minelo


10yrs

Image chosen by user
Na zawsze w naszych sercach wujku bede panietac <3


10yrs

End of content

No more pages to load