Mieczysław Fabisiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2009
Gazeta Lubuska

<p>ŻONIE i Rodzinie Zmarłego naszego Kolegi MIECZYSŁAWA FABISIAKA wyrazy głębokiego żalu i współczucia składają Prezes i współpracownicy z firmy Cytropol i Francepol</p>

ŻONIE i Rodzinie Zmarłego naszego Kolegi MIECZYSŁAWA FABISIAKA wyrazy głębokiego żalu i współczucia składają Prezes i współpracownicy z firmy Cytropol i Francepol

Plaża
<p><em>&quot;Nigdy dla nikogo z nas nie umarłeś,</em><br /><em>naprawdę będziesz żył zawsze</em><br /><em>w naszych myślach i rozdartych sercach,</em><br /><em>bo Ty żyłeś prawdziwie&quot;</em><br /></p>
<p><em>&quot;Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś. Zawsze z czułością o nas dbałeś&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że 15 stycznia 2009 roku w wieku 53 lat,<br />odszedł od nas najukochańszy MĄŻ, nasz TATUŚ, BRAT, DZIADEK i TEŚĆ</p>
<h6><strong>Śp.</strong><br /><strong>MIECZYSŁAW FABISIAK</strong></h6>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś, 20 stycznia 2009 roku o godz. 10.40<br />na cmentarzu komunalnym przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze (NOWY).</p>
<p>Pogrążona w głębokim smutku<br />rodzina</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu<br />o godz. 07.30 w kościele konkatedralnym pw.św. Jadwigi.</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia,Aga ,Igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

186tyg KOCHAM,​KOCHAM mf


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

186tyg KOCHAM,​KOCHAM mf


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia,Aga ,Igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla dziadziusia dżulka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla dziadziusia dżulka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mój kochany Tatuś


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mój kochany Tatuś


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mój ty Aniele


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mój ty Aniele


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla ciebie Tatsiu</p> <p>Chciałabym (móc) zapomnieć czas<br />na jedno westchnienie, na jedną chwilę,<br />wytchnienie po biegu...<br />i ruszyć, gdzie mnie serce pchnie.<br />Chciałabym odnaleźć moje ślady,<br />gdzie jest moje życie, gdzie jest moje miejsce.<br />I zachować złoto mojej przeszłości<br />w cieple mojego tajemnego ogrodu.<br />Chciałabym przebyć ocean, przeciąć lot mewy,<br />myśleć o wszystkim, co widziałam lub wręcz iść w nieznane.<br />Chciałabym ściągnąć księżyc, a nawet ocalić ziemię,<br />ale przede wszystkim chciałabym porozmawiać z moim ojcem.<br />Porozmawiać z moim ojcem...<br />Chciałabym wybrać statek<br />nie największy ani najpiękniejszy.<br />Wypełniłabym go obrazami<br />i zapachami moich podróży.<br />Chciałabym zwolnić, aby usiąść,<br />znaleźć w zakamarkach pamięci<br />głosy tych, którzy mnie nauczyli,<br />że nie ma zakazanego marzenia.<br />Chciałabym znaleźć w sercu kolory, obrazy<br />o tych czystych liniach, gdzie was widzę i czuję się pewna.<br />Chciałabym ściągnąć księżyc, a nawet ocalić ziemię,<br />ale przede wszystkim chciałabym porozmawiać z moim ojcem.<br />Chciałabym porozmawiać z moim ojcem...<br />Chciałabym (móc) zapomnieć czas<br />na jedno westchnienie, na jedną chwilę,<br />wytchnienie po biegu...<br />i ruszyć, gdzie mnie serce pchnie.<br />Chciałabym odnaleźć moje ślady,<br />gdzie jest moje życie, gdzie jest moje miejsce.<br />I zachować złoto mojej przeszłości<br />w cieple mojego tajemnego ogrodu.<br />Chciałabym wyruszyć z tobą,<br />chciałabym marzyć z tobą,<br />zawsze szukać nieosiągalnego,<br />zawsze oczekiwać niemożliwego.<br />Chciałabym ściągnąć księżyc<br />a nawet, czemu nie, ocalić ziemię,<br />ale przede wszystkim chciałabym porozmawiać z moim ojcem.<br />Porozmawiać z moim ojcem... </p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla ciebie Tatsiu</p> <p>Chciałabym (móc) zapomnieć czas<br />na jedno westchnienie, na jedną chwilę,<br />wytchnienie po biegu...<br />i ruszyć, gdzie mnie serce pchnie.<br />Chciałabym odnaleźć moje ślady,<br />gdzie jest moje życie, gdzie jest moje miejsce.<br />I zachować złoto mojej przeszłości<br />w cieple mojego tajemnego ogrodu.<br />Chciałabym przebyć ocean, przeciąć lot mewy,<br />myśleć o wszystkim, co widziałam lub wręcz iść w nieznane.<br />Chciałabym ściągnąć księżyc, a nawet ocalić ziemię,<br />ale przede wszystkim chciałabym porozmawiać z moim ojcem.<br />Porozmawiać z moim ojcem...<br />Chciałabym wybrać statek<br />nie największy ani najpiękniejszy.<br />Wypełniłabym go obrazami<br />i zapachami moich podróży.<br />Chciałabym zwolnić, aby usiąść,<br />znaleźć w zakamarkach pamięci<br />głosy tych, którzy mnie nauczyli,<br />że nie ma zakazanego marzenia.<br />Chciałabym znaleźć w sercu kolory, obrazy<br />o tych czystych liniach, gdzie was widzę i czuję się pewna.<br />Chciałabym ściągnąć księżyc, a nawet ocalić ziemię,<br />ale przede wszystkim chciałabym porozmawiać z moim ojcem.<br />Chciałabym porozmawiać z moim ojcem...<br />Chciałabym (móc) zapomnieć czas<br />na jedno westchnienie, na jedną chwilę,<br />wytchnienie po biegu...<br />i ruszyć, gdzie mnie serce pchnie.<br />Chciałabym odnaleźć moje ślady,<br />gdzie jest moje życie, gdzie jest moje miejsce.<br />I zachować złoto mojej przeszłości<br />w cieple mojego tajemnego ogrodu.<br />Chciałabym wyruszyć z tobą,<br />chciałabym marzyć z tobą,<br />zawsze szukać nieosiągalnego,<br />zawsze oczekiwać niemożliwego.<br />Chciałabym ściągnąć księżyc<br />a nawet, czemu nie, ocalić ziemię,<br />ale przede wszystkim chciałabym porozmawiać z moim ojcem.<br />Porozmawiać z moim ojcem... </p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

185tyg,​kocham cię tato mf


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

185tyg,​kocham cię tato mf


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia,Aga ,Igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia,Aga ,Igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietamy gosia aga igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

to już 3,5roku tęsknię tato mf


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

to już 3,5roku tęsknię tato mf


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia,Aga ,Igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietamy gosia aga igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

krm


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia,Aga ,Igor


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

180tyg.​TĘSKNIĘ mf


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia