Urszula Furmaniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2014
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2014
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Urszuli Furmaniak
długoletniej Dyrektor III LO dla Dorosłych
w Poznaniu.
Pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały i życzliwy Człowiek,
świetny organizator życia szkolnego.
Rodzinie Zmarłej
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Nauczyciele III LO dla Dorosłych w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Elżbieta Szarecka
11 l
Alicja Waścińska
11 l
J.M.Płocińscy
11 l