Stanisław Bulkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.04.2015
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.04.2015
Dziennik Łódzki
Z żalem pożegnaliśmy naszego kolegę
Stanisława Bulkiewicza
kolekcjonera, wybitnego specjalistę w dziedzinie
numizmatów i łódzkiej falerystyki,
kierownika Gabinetu Numizmatycznego Muzeum Miasta Łodzi w latach 1983-1998.
Składamy
Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia
Dyrekcja i zespół pracowników Muzeum Miasta Łodzi
Dnia 24 marca zmarł
ś+p
Stanisław Bulkiewicz
Kochany Tatuś i Dziadek
Kolekcjoner i numizmatyk łódzki
odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski
Odznaką Zasłużony Działacz Kultury
Twórca wielu publikacji o numizmatyce
i Kącika Kolekcjonerskiego W Expressie Ilustrowanym
Współzałożyciel i Wiceprezes Łódzkiego Klubu Kolekcjonerów
Założyciel Łódzkiego Oddziału PTAiN
Członek Łódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Książki
Twórca wielu wystaw kolekcjonerskich,
pasjonat, Człowiek o wielu zainteresowaniach,
pełen humoru i radości życia.
Pogrzeb odbędzie się 1 kwietnia 2015 r. (środa) o godz. 12.50
na cmentarzu katolickim na Dołach przy ul. Smutnej
Rodzina
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela
Stanisława Bulkiewicza
wybitnego łódzkiego kolekcjonera
Wyrazy współczucia
córce Barbarze
i pozostałej Rodzinie
składają
Zofia i Mirosław Wojalscy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia